Honda Prelude BB6 2.2 VTi-S (ATTS) MT EU (1996)
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 4545 mm |
| Šířka: | 1750 mm |
| Výška: | 1315 mm |
| Rozvor: | 2585 mm |
| Rozchod vpředu: | 1525 mm |
| Rozchod vzadu: | 1515 mm |
| Světlá výška: | 140 mm |
| Objem palivové nádrže: | 60 l |
| Rozměr pneumatik: | 205/50 R16 |
| Objem zavazadlového prostoru: | 284 l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 1345 kg |
| Celková hmotnost: | 1740 kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | 500/1200 kg |
| Zatížení střechy: | 50kg |
| Motor: |
| Uspořádání: | I4 |
| Objem/vrtání x zdih: | 2156 cm3/ 87,0 x 90,7 mm |
| Kompresní poměr: | 10,0:1 |
| Výkon: | 136 kw/185 k při 7000 ot/min |
| Krouticí moment: | 206 Nm při 5300 ot/min |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | Motor vpředu napříč, pohon předník kol |
| Převodovka: | pětistupňová manuální |
| převodové poměry: | 1: 3,285 2: 1,956 3: 1,344 4: 1,304 5: 0,812 R: 3,000 |
| celkový převod: | 4,266 |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřové kupé, samonostná, ocelová |
| Přední náprava: | dvojitý lichoběžník s třemi rameny |
| Zadní náprava: | dvojitý lichoběžník se čtyřmi rameny |
| Brzdy vpředu/vzadu: | Kotoučové s vnitřním chlazením/kotoučové |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | 282 mm/260 mm |
| Řízení: | hřebenové s hydraulickým posilovačem |
| převod řízení/počet otáček volantu: | 15,61:1/2,76 |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | 7,5 s |
| Maximální rychlost: | 228 km/h |