Ferrari 599 GTB Fiorano MT EDM 2007
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 4665 mm |
| Šířka: | 1962 mm |
| Výška: | 1336 mm |
| Rozvor: | 2750 mm |
| Rozchod vpředu: | 1690 mm |
| Rozchod vzadu: | 1618 mm |
| Světlá výška: | mm |
| Objem palivové nádrže: | 105 l |
| Rozměr pneumatik: | 245/40 R19 vpředu a 305/35 R20 vzadu |
| Objem zavazadlového prostoru: | 320 l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 1690 kg (suchá váha: 1581 kg) |
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | kg |
| Zatížení střechy: | kg |
| Motor: |
| Uspořádání/počet ventilů: | V12 65°/ 48 |
| ventilový rozvod: | DOHC, čtyčy ventily na válec |
| Objem/vrtání x zdih: | 5999 cm3/ 88 x 75 mm |
| Kompresní poměr: | 11,2:1 |
| Výkon: | 426 kw/ 620 k při 7600 ot/min |
| Krouticí moment: | 608 Nm při 5600 ot/min |
| Palivový systém: | vícebodové vstřikování |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | motor podélně vpředu a převodovka vzadu, pohon zadních kol |
| Převodovka: | manuální šestistupňová |
| převodové poměry: | 1: 3,15:1 2: 2,18:1 3: 1,56:1 4: 1,19:1 5: 0,94:1 6: 0,78:1 R: 2,41:1 |
| celkový převod: | 4,18:1 |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřová, samonosná, hliníková |
| Přední náprava: | lichoběžník, dvě příčná ramena |
| Zadní náprava: | lichoběžník, dvě příčná ramena |
| Brzdy vpředu/vzadu: | kotoučové s vnitřním chlazením/kotoučové s vnitřním chlazením |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | 353 mm / 328 mm |
| Řízení: | hřebenové s hydraulickým posilovačem/td> |
| převod řízení/počet otáček volantu: | 13,5:1/ |
| průměr otáčení: | m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | 3,7 s |
| Maximální rychlost: | 328 km/h |