Ferrari 360 Challenge Stradale AT EDM (2003)
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 4477 mm |
| Šířka: | 1922 mm |
| Výška: | 12199 mm |
| Rozvor: | 2600 mm |
| Rozchod vpředu: | 1669 mm |
| Rozchod vzadu: | 1617 mm |
| Světlá výška: | mm |
| Objem palivové nádrže: | 95 l |
| Rozměr pneumatik: | 225/35 ZR 19 vpředu a 285/35 ZR 19 vzadu |
| Objem zavazadlového prostoru: | 220 l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 1285 (suchá váha: 1180 kg) |
| Celková hmotnost: | 1720 kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | kg |
| Zatížení střechy: | kg |
| Motor: |
| označení motoru: | F131 |
| Uspořádání/počet ventilů: | V8 90°/ 40 |
| ventilový rozvod: | DOHC, pět ventilů na válec |
| Objem/vrtání x zdih: | 3586,2 cm3/ 81 x 71 mm |
| Kompresní poměr: | 11,2:1 |
| Výkon: | 313 kw/ 425 k při 8500 ot/min |
| Krouticí moment: | 373 Nm při 4750 ot/min |
| Palivový systém: | vícebodové vstřikování Bosh Motronic ME7.3 |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | motor podélně vzadu uprostřed, pohon zadních kol |
| Převodovka: | robotizovaná šestistupňová |
| převodové poměry: | 1: 3,286:1 2: 2,158:1 3: 1,609:1 4: 1,269:1 5: 1,034:1 6: 0,848:1 R: 2,563:1 |
| celkový převod: | 4,444:1 |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřová samonosná hliníková |
| Přední náprava: | lichoběžník, dvě příčná ramena |
| Zadní náprava: | lichoběžník, dvě příčná ramena |
| Brzdy vpředu/vzadu: | kotoučové s vnitřním chlazením/kotoučové s vnitřním chlazením |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | 380 mm / 350 mm |
| Řízení: | hřebenové/td> |
| převod řízení/počet otáček volantu: | / |
| průměr otáčení: | m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | 4,1 s |
| Maximální rychlost: | 300 km/h |
| Spotřeba l/100km: | město: 30,1 mimo město: 12,7 kombinace: 19,1 |