Cadillac DeVille 6.4 OHV 1960
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 5715 mm |
| Šířka: | 2029 mm |
| Výška: | 1427 mm |
| Rozvor: | 3302 mm |
| Rozchod vpředu: | 1549 mm |
| Rozchod vzadu: | 1549 mm |
| Světlá výška: | mm |
| Objem palivové nádrže: | l |
| Rozměr pneumatik: | |
| Objem zavazadlového prostoru: | l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 2183 kg |
| Celková hmotnost: | kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | kg |
| Zatížení střechy: | kg |
| Motor: |
| Uspořádání/počet ventilů: | V8 / 16 |
| ventilový rozvod: | OHV, dva ventily na válec |
| Objem/vrtání x zdih: | 6391 cm3/ 102 x 99 mm |
| Kompresní poměr: | 10,5:1 |
| Výkon: | 253 kw/ 345 k při 4800 ot/min |
| Krouticí moment: | 583 Nm při 3100 ot/min |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | motor vpředu podélně, pohon zadních kol |
| Převodovka: | automatická čtyřstupňová |
| převodové poměry: | 1: 2: 3: 4: R: |
| celkový převod: |
| Podvozek: |
| Karoserie: | čtyřdveřová ocelová na rámu |
| Přední náprava: | lichoběžník, dvě příčná ramena |
| Zadní náprava: | tuhá naprava |
| Brzdy vpředu/vzadu: | bubnové/bubnové |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | mm / mm |
| Řízení: | šnekové s hydraulickým posilovačem |
| převod řízení/počet otáček volantu: | / |
| průměr otáčení: | m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | 11,7 s |
| Maximální rychlost: | 197 km/h |