Audi 100 Coupé S 1.9 MT EU (1969)
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 4398 mm |
| Šířka: | 1750 mm |
| Výška: | 1341 mm |
| Rozvor: | 2560 mm |
| Rozchod vpředu: | mm |
| Rozchod vzadu: | mm |
| Světlá výška: | mm |
| Objem palivové nádrže: | 58 l |
| Rozměr pneumatik: | |
| Objem zavazadlového prostoru: | l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 1100 kg |
| Celková hmotnost: | kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | kg |
| Zatížení střechy: | kg |
| Motor: |
| Uspořádání: | I4 |
| Objem/vrtání x zdih: | 1871 cm3/84 x 84,4 mm |
| Kompresní poměr: | 10,1:1 |
| Výkon: | 82 kw/ 112 k při 5800 ot/min |
| Krouticí moment: | Nm při ot/min |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | motor vpředu podélně, pohon předník kol |
| Převodovka: | manuální čtyřstupňová |
| převodové poměry: | 1: 2: 3: 4: R: |
| celkový převod: |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřová, samonostná, ocelová |
| Přední náprava: | dvojitý lichoběžník s dvěma rameny |
| Zadní náprava: | tuhá náprava s podélnými rameni příčne vedená panhardskou tyčí |
| Brzdy vpředu/vzadu: | kotoučové s vnitřním chlazením/bubnové |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | mm/ mm |
| Řízení: | hřebenové s hydraulickým posilovačem |
| převod řízení/počet otáček volantu: | / |
| průměr otáčení: | 11,1 m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | s |
| Maximální rychlost: | 183 km/h |