Alpine A110 1300 Super (1969)
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 3850 mm |
| Šířka: | 1520 mm |
| Výška: | 1130 mm |
| Rozvor: | 2100 mm |
| Rozchod vpředu: | 1296 mm |
| Rozchod vzadu: | 1275 mm |
| Světlá výška: | 150 mm |
| Objem palivové nádrže: | 38 l (na přání 79 l) |
| Rozměr pneumatik: | 165 HR 13 |
| Objem zavazadlového prostoru: | l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 760 kg |
| Celková hmotnost: | kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | kg |
| Zatížení střechy: | kg |
| Motor: |
| Uspořádání: | I4 |
| Objem/vrtání x zdih: | 1296 cm3/ 75,7 x 72,0 mm |
| Kompresní poměr: | 12:1 |
| Výkon: | 85 kw/115 k při 7200 ot/min |
| Krouticí moment: | 122 Nm při 4500 ot/min |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | Motor vzadu, pohon zadních kol |
| Převodovka: | manuální |
| převodové poměry: | 1: 3,61:1 2: 2,36:1 3: 1,69:1 4: 1,29:1 5: 1,03:1 R: 3,08:1 |
| celkový převod: | 4,125:1 (na přání 3,78.:1) |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřové kupé, ocelový rám a laminátová karoserie |
| Přední náprava: | lichoběžníková, dvě ramena |
| Zadní náprava: | výkyvná polonáprava |
| Brzdy vpředu/vzadu: | kotoučové/kotoučové |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | mm/ mm |
| Řízení: | hřebenové |
| převod řízení/počet otáček volantu: | /3,2 |
| průměr otáčení: | 9,25 m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | s |
| Maximální rychlost: | 215 km/h |