Alfa Romeo GT 3.2i 24v MT EDM (2004)
Technické údaje
| Rozměry: |
| Délka: | 4489 mm |
| Šířka: | 1763 mm |
| Výška: | 1366 mm |
| Rozvor: | 2596 mm |
| Rozchod vpředu: | 1512 mm |
| Rozchod vzadu: | 1500 mm |
| Světlá výška: | mm |
| Objem palivové nádrže: | 63 l |
| Rozměr pneumatik: | 225/45 R17 |
| Objem zavazadlového prostoru: | 320 l |
| Hmotnosti: |
| Pohotovostní hmotnost: | 1485 kg |
| Celková hmotnost: | 1930 kg |
| Hmotnost přívěsu nebržděného/bržděného: | 400/1400 kg |
| Zatížení střechy: | 60kg |
| Motor: |
| Uspořádání/počet ventilů | V6 60° / 24 |
| ventilový rozvod: | DOHV, 4 ventily na válec |
| Objem/vrtání x zdih: | 3179 cm3/ 93 x 78 mm |
| Kompresní poměr: | 10,0:1 |
| Výkon: | 176 kw/240 k při 6200 ot/min |
| Krouticí moment: | 300 Nm při 4800 ot/min |
| Pohoné ustrojí: |
| Uspořádání: | Motor vpředu napříč, pohon předních kol |
| Převodovka: | šestistupňová manuální |
| převodové poměry: | 1: 3,500:1 2: 2,230:1 3: 1,520:1 4: 1,160:1 5: 0,970:1 6: 0,820:1 R: 3,540:1 |
| celkový převod: | přední: 3,882:1 zadní: 3,730:1 |
| Podvozek: |
| Karoserie: | dvoudveřové kupé, samonostná, ocelová |
| Přední náprava: | lichoběžníková, dvě příčná ramena |
| Zadní náprava: | modifikovaný McPherson, jedno podélné a dvě příčná ramena |
| Brzdy vpředu/vzadu: | kotoučové s vnitřním chlazením/kotoučové |
| Rozměr brzd vpředu/vzadu: | 330 mm/276 mm |
| Řízení: | hřebenové s hydraulickým posilovačem |
| převod řízení/počet otáček volantu: | 16,0:1/2,2 |
| průměr otáčení: | m |
| Jízdní data: |
| Zrychlení: | 6,3 s |
| Maximální rychlost: | 243 km/h |
| Spotřeba l/100 km: | město: 18,6 mimo město: 8,7 kombinace: 12,3 |